Продаж та купівля квартир в Дніпрі з АН Твоя Фортеця

На ринку вторинного житла у Дніпрі представлено регулярно від 10 до 15 тисяч квартир. У конкурентній боротьбі платоспроможних покупців беруть участь сотні власників нерухомості у кожному районі.

Пропонуємо опублікувати ваші оголошення про продаж квартири у Дніпрі на нашому майданчику нерухомості.

Покупцям квартир — пропонуємо ознайомитись із вже опублікованими пропозиціями.

Ми зібрали для вас всю інформацію про продаж квартир у всіх районах Дніпра: Центральному, Соборному, Шевченківському, Чечелівському, Індустріальному, Амур-Нижньодніпровському, Новокодацькому, Самарському районі.

Список оголошень (237)

Тут ви знайдете актуальні оголошення та ціни на квартири в центрі Дніпра, квартири на Перемозі, Гагаріна, Дафі, Тополі, Соколі, Червоному камені, Вітрилі, квартири на Лівобережному, на Правді, квартири біля парку Шевченка, на набережній.

Щоб отримати максимальну ціну, публікуючи оголошення «Продам квартиру в Дніпрі», скористайтесь порадами та послугами професіоналів ріелторської агенції у Дніпрі "Твоя Фортеця".

Як підготувати квартиру у Дніпрі до продажу?

Існує ряд прийомів, за допомогою яких можна залучити більше покупців та утримувати розцінки на висоті. Ефективні дії допомагають переконувати в обґрунтованості вартості та відстоювати її під час торгів.

Щоб у найкоротший термін покращити технічний стан квартири в Дніпрі на продаж, можна:

  • поклеїти акуратні світлі шпалери;
  • освіжити стелю фарбуванням, обклеюванням;
  • замінити освітлення на енергозберігаюче;
  • змінити покриття для підлоги, плінтуса.

Потрібно зробити все на 100%, щоб клієнти побачили квартиру презентабельно. Прості прийоми підвищують привабливість та вартість. Наші ріелтори у Дніпрі підкажуть, як продати квартиру на найкращих умовах.

Актуальні оголошення та ціни на продаж нерухомості у Дніпрі тут:

Якщо Ви плануєте продати об'єкт максимально вигідно, можна виконати капітальний ремонт. Спектр робіт включає вирівнювання стін та стель, утеплення, сантехнічні заміни, встановлення нових дверей. Клієнти хочуть квартиру купити в якісному стані, щоб не витрачатися на додаткові вкладення.

Використовуйте секрети декорування, щоб перетворити квадратні метри на затишне гніздечко і надати респектабельності. Привабливість підвищують стильні репродукції, фото колажі, вазони з кімнатними рослинами.

Підготовка документів у Дніпрі для продажу квартири

До показу та переговорів слід підготуватися ґрунтовно. В українському законодавстві передбачено 14 різновидів документів, які встановлюють право власності. Вам буде потрібна для продажу нерухомості копія будь-якого з наявних варіантів – свідоцтво, договір дарування, купівлі-продажу.

Надайте клієнтам копію технічного паспорта, щоб уточнити та проаналізувати планування або зверніться за допомогою до агентства нерухомості у Дніпрі Твоя Фортеця.

Покупців цікавить

  • рік будівництва;
  • метраж загальний та окремих приміщень;
  • поверховість, наявність комор;
  • кількість балконів та лоджій;
  • стан санвузлів;
  • особливості утеплення

Щоб продаж пройшов успішно, відкоригуйте вади, освіжіть житло. Відремонтована квартира цінується дорожче та швидше продається.