Продаж виробництва Хамонів в Іспанії

 Дата создания: 13.03.2023 18:57:29
Продам
Продаж виробництва Хамонів в Іспанії
Коммерческая недвижимость, Іспанія

Цена по требованию

_view.php
Продаж виробництва Хамонів в Іспанії

Продається готове виробництво хамонів, ковбасних виробів зі своїм приміщенням, рецептурою, налагодженним збутом. Продавець після продажу, ще рік супроводжує Покупця, по всім питанням. Бугалтерія,  мережа збуту, тощо...

Робочий м'ясокомбінат, який працює без перерви 34 роки, не має жодних зауважень і штрафів, у склад продажу входять: цех, офіс, магазин (оборот магазину при фабриці близько 2 млн євро на рік), акції та ліцензії на забій, великий будинок з гаражем - 250 м², ділянка землі (2500 м²) поруч з фабрикою з легалізованим проектом, розташований на промисловій зоні, всі комунікації підведені, п'ятнадцять автотранспортних засобів - всі обладнані холодильними установками, проект - гамон - діє регулярно, відправка кожен тиждень, працюють з фабрикою гамонів понад вісімнадцять років, самі були там, власники готові допомогти в роботі протягом року, власник навіть більше, віддають всю базу клієнтів, навчать, як правильно керувати виробництвом, можемо допомогти в адаптації, більш детально при розмові, та при попередніх наданнях документів, щодо права на купівлю значних об'єктів.

Податок на продукти в Іспанії розраховується за зниженою ставкою. На м'ясо 7%. Бухгалтерський облік ведеться "грамотно". Більше 70% доходу покривається витратами. Середньорічний дохід до 3 млн євро. Бухгалтер (власник) зобов'язується як мінімум перший квартал супроводжувати документально.

Тип сделки:
Продам
Тип недвижимости:
коммерческая недвижимость
Адрес:
Іспанія, Іспанія
Цена:
Цена по требованию
Этаж:
1
Общая площадь:
2500 м2
Район:
Центральный